Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Makina del nga rruga duke përfunduar në kanal, plagosen rëndë 3 persona

Një aksident është shënuar mbrëmjen e sotme në Lushnje ku mësohet se drejtuesi i një automjeti ka humbur kontrollin e mjetit duke përfunduar në kanal.

Për pasojë, paraprakisht mësohet se tre persona janë dërguar në spital me plagë të shumta.

Policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendin e ngjarjes për të hedhur dritë mbi shkaqet dhe rrethanat e këtij aksidenti.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close