Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Makina del nga rruga dhe përplaset, një i plagosur me urgjencë drejt spitalit (VIDEO)

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në hyrje të qytetit të Vlorës, ku një automjet tip “BMW X5”, me targë “AA234DV”, ka dalë nga rruga duke u përplasur me trafikndarësen pranë rrethrrotullimit në hyrje të qytetit.

Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë me dije se si pasojë e ksidentit ka mbtur i plagosur drejtuesi i automjetit rreth 50 vjeç, i cili është transportuar me urgjencë në spital.

Të njëjtat burime thonë se i aksidentuari ka marrë disa fraktura, ndërsa shkak mendohet të ketë qenë mungesa e ndriçimit në zonë, mungesa e sinjalistikës që paralajmëron për rreth rrotullimin si dhe shpejtësia tej normave të lejuara.

Policia po punon për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.

(B.B/ Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *