Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Video/ Aksidenti i frikshëm në Durrës, makina hipën sipër hekurave ndarëse të rrugës

Një aksident ka ndodhur gjatë mëngjesit të sotëm në lagjen 11, në rrugën Aleksander Goga në Durrës.

Sipas pamjeve të siguruara nga faxweb.al makina është shmangur përplasjes dhe ka marrë para sinjalistikën në anë të rrugës.

Ajo ka përfunduar mbi hekurat ndarës të trotuarit, ndërsa për fat të mirë nuk ka pasur të lënduar nga përplasja. Pòlcia po heton shkaqet e ketij aksidenti.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *