Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Majlinda Bregun surprizohet nga e bija për ditëlindje, sa vjeç mbush ish-deputetja (Foto)

Ish-deputetja demokrate, Majlinda Bregu feston sot ditëlindjen e 46-të dhe mes urimeve të shumta, ai që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është e bija, Kejda.

Kjo e fundit e surprizoi të ëmën me një buqetë shumëngjyrëshe me lule dhe shkruan përkrah fotos që ju ka bërë: “Gëzuar ditëlindjen mami! Uroj të kesh gjithmonë një buzëqeshje në fytyrën tënde”.

Bregu nga ana tjetër ka postuar një foto nga fëmijëria dhe e ka uruar veten me këto fjalë: “Ka gjithmonë një arsye për të buzëqeshur”.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.