Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Lyon ngrin Juven me penallti, Varane dhuratë Cityt (VIDEO)

Machester City-Real Madrid  dhe Juventus-Lyon nisin menjëherë me gola, teksa fillimisht ishte Varane ai që i dhuron ekipit të Guardiolas mundësinë për të shënuar me një gafë trashanike


Në anën tjetër, në Torino, një penallti e shkaktuar nga Bentancur ndaj Aouar (edhe pse bardhezinjtë protestuan për faktin se uruguajiani sipas tyre kishte prekurn topin fillimisht), e riparë dhe në VAR, i jep mundësi Depay të mos gabojë nga pika e bardhë e penalltisë.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *