Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashTe FunditTe Gjitha

Lufta kundër aseteve të krimit, policia bën bilancin: Sekuestruam 1 pallat, dy anije dhe 26 biznese

Policia e Shtetit në vijim të luftë skundër aseteve të krimit ka bërë një bilanc të deritanishëm për konfiskimet e pasurive të bëra në vend.Në operacionin e quajtur “Vjeshtë 2017” policia ka treguar dhe shifrat e konfiskimeve për çdo objekt.

Njoftim të policisë dhe Ministrisë së Punëve të Brendshme :

• 79 apartamente
• 25 njësi tregtare
• 84 automjete
• 26 aktivitete biznesi
• 1 pallat 11-katësh
• 2 anije peshkarexha
• 53.585 metra katrorë tokë

(S.SH/Shuplaka)

Posted by Ministria e Punëve të Brendshme on Tuesday, October 3, 2017

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *