Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

“Luciferi” kthehet në mákth për të dènùarit, prèt kokën e 48 të bùrgòsurve dhe zhdùk trupat e pajètë

Një vrásès serial i njohur si “Lucifer” është kthyer në mákth për të dènùarit në Brazil pasi mori jetën e 48 të bùrgòsurve gjatë 25 viteve në bùrg. I bùrgòsur për herë të parë në vitin 1995 për një vjèdhje të vogël teksa ishte adoleshent, 42-vjeçari, Marcos Paulo da Silva është i njohur për prèrje kòkash dhe zhdùkjèn e trupave të pajètè.

Mediat e huaja thonë se ka vrárè të paktën 5 të bùrgòsur në një bùrg të Serra Azul në Sao Paulo në vitin 2011. Ky cilësohet si një prej sùlmève më të rèndá që ka kryer në jetë.

Dèními me bùrgím të përjtshëm është rritur pas vrásjève që ka kryer në bùrg, por Marcos nuk ndihet aspak i pènduar për këtë gjë. (A.M/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *