Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Luana Vjollca largohet nga Shqipëria, ‘përshëndet’ nga ishulli luksoz (Foto)

Moderatorja e ekraneve shqiptare, Luana Vjollca ka zbuluar ditën e sotme se ka nisur pushimet në Mikonos, një nga ishujt më luksoz të Greqisë.

Ajo ka ndarë me të gjithë një foto gjatë një darke ku duket bukur dhe thjeshtë.

Se kush është shoqëruesi i  saj në këtë udhëtim akoma nuk dihet.

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.