Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Foto nga paparazi/ Nuk bën ‘jetë qeni’ nëse jeton me Luan Ramën

Nuk ngeli njeri pa thënë “sa qen i bukur”, teksa ish-deputeti i LSI-së, Luan Rama, e kishte marrë për ta nxjerrë shëtitje

Me sa duket, zoti Rama e ka përzemër këtë kafshë, pasi duket që e mban shumë mirë dhe nuk harron t’i kushtojë vëmendjen e duhur kësaj kafshe kaq të mirë, por që ka nevojë të mos rrijë i mbyllur në shtëpi, gabim që me sa duket Rama nuk e bën./Panorama Plus

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *