Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Lori Hoxha zbras arkivin, publikon FOTOT e viteve të shkuara: Koha kur isha cool

Ajo është padyshim një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale në vend. E njohur për fotot e saj, nga rrobat markë apo pushimet e shtrenjta.

Është fjala për Lori Hoxhën e cila mesa duket është bërë nostalgjike për tu kthyer disa vite pas në kohë.

Lori ka zgjedhur të ndajë me fansat e shumtë në rrjetet sociale foto të shumta nga koha e pushimeve vite më parë.

Në fotot e postuara në Instastory disa prej të cilave që i përkasin vitit 2014 vetë Lori shkruan se kjo ishte kur ajo ndihej “cool”.

Ndërkohë për ndryshime në pamjen e saj dhe dyshimet për ndonjë operacion të mundshëm, ju ftojmë ta bëni vetë diferencën në fotot e mëposhtme. (E.K/SHUPLAKA)

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”2428″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.