Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Lori Hoxha publikon thashethemet me Sarën në Whatsapp (FOTO)

Lori Hoxha është një ndër femrat më të njohura dhe njëkohësisht më të  komentuara të shoëbizit shqiptar.

Çdo dalje e saj qoftë edhe nëpër rrjetet sociale përbën interes pqër publikun.

Si një nga personat më të ndjekur në rrjetet sociale ajo tregon herë pas here për fansat edhe detaje nga jeta e saj private, duke i futur ata në rrjedhën e përditshmërisë së saj.

Së fundmi, pas skandalit të familjes Kardashian, ku kunati i Kyliet u kap duke tradhëtuar Khloen me shoqen e ngushtë të Kyliet, Lori ka treguar se mes vajzave kanë plasur thashethemet.

Ajo ka publikuar bisedën e grupit në Ëhatsapp ku kanë komentuar gjithçka ç’ka ndodhur së bashku me Sarën dhe dy mikesha të tjera, siç mund ta shihni në foton e mëposhtme.

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.