Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Lori Hoxha nisi pushimet dhe Luana Vjollca nuk duroi më: “Mos e tepro kaq shumë!”

Vera  s’ka mbërritur ende por Lori Hoxha i ka nisur pushimet tashmë.

Bukuroshja shqiptare ka bërë sot postimet e para nga plazhi dhe na duhet të themi që duket në formë të shkëlqyer.

E veshur me nja palë rroba banjo trup ngjyrë portokalli, fashionista duket e hatashme.

Këto foto kanë bërë xhelozë ndjekësit e saj dhe në veçanti moderatoren Luana Vjollca.

Kjo e fundit ka komentuar në foton e Lorit dhe i kërkon të mos e teprojë me fotot e bukura:

“O Lor mos e tepro kaq shumë zog”, i shkruan Luana ndërkohë që ndjekësit i kthehen për t’i thënë se moderatorja nuk ndryshon shumë nga Lori kur bëhet fjala për postime të tilla.

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.