Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Llogora/ Hiqet dëbora nga rrugët, mjegulla i bën të pakalueshme

Rrugët në zonën e Llogarasë janë pastruar nga dëbora.

Fax News raporton se zona  e Llogarasë është tashmë e pastruar nga reshjet e dëborës, por prania  e mjegullës e bën atë sërish të pakalueshme.

E vetmja zonë që ka ende reshje dëbore është qafa e Llogarasë.

Mësohet se në terren nuk ka asnjë patrullë policie.

Dy ditët e fundit, vendi ynë është pushtuar nga reshjet e mëdha të dëborës që kanë bllokuar pomthuajse të gjithë zonat veriore dhe ato juglindore.

Ndërkohë që ditë më parë është raportuar se pritet një javë e vërtetë dimri.

(F.M/Faxweb)

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *