Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ “Unë e mbylla këtë”, ministri Lleshaj s’ia thek shumë nga teknologjia

Gjatë një takimi me drejtuesit e policisë vendore dhe të pushtetit vendor, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj theksoi se duhet të intensifikohet përpjekja në maksimum për luftën kundër kanabisit.

Ndërkohë mbledhja e organizuar online, ka pasur edhe problemet e veta për sa i përket teknologjisë, ku duket se Lleshaj nuk është shumë i përditësuar me zhvillimet teknologjike.

Ministri i Brendshëm, gjatë video-konferencës që po zhillonte mesditën e sotme nuk ka mundur që të mbyllë dot live dhe ka ka qendruar në pritje me mendimin se vide-konferenca është mbyllur.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.