Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Mjeti humb drejtimin dhe përplas motoçikletën, humb jetën një person

Një áksident me pasoja të rènda ka ndodhur këtë mesditë në áksin Lezhë-Milot, ku një person ka humbur jetën.

Njoftimi i pòlicisë: Sot, rreth orës 12:25, në áksin rrugor Lezhë-Milot, në fshatin Ishull, Lezhë  mjeti me drejtues shtetasin J.M.,ka áksidentuar mjetin motoçikletë me drejtues shtetasin M.Gj.,banues në fshatin Rrilë, Lezhë, i cili ka ndërruar jetë gjatë rrugës për në spital.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e Pòlicisë për veprime të mëtejshme. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të áksidentit.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *