Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Aksídent i trefishtë në Lezhë, 3 persona kanë mbetur të plágosur

Një aksident automobilistik ka ndodhur në hyrje të qytetit të Shëngjinit ku janë përfshirë 3 automjete e për pasojë janë plagosur 3 persona.

Ende nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore si dhe emrat e tyre, ndërkohë policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes për të zbuluar shkaqet djhe rrethanat e aksidentit.

Aksi që lidh Lezhën me Shëngjinin në këtë periudhë të vitit është një nga më të ngarkuarit nga lëvizja e mjeteve, për shkak të pushuesve të shumtë që kalojnë pushimet në bregdetin e Shëngjinit(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *