Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Lexon live në studio titullin për lidhjen mes tij dhe Orit, reagimi i Isli Islamit është epik

Ditën e djeshme moderatori Isli Islami kishte publikuar një foto me kolegen e tij Ori Nebiaj, ku të dy shiheshin me shpinë, ndërsa komentet vërshuan duke aluduar dhe njëherë tjetër për një lidhje mes tyre.

Dyshja që ndajnë bashkë emisionin e mëngjesin përherë janë vënë në qendër të vëmendjes së mediave, për marrëdhënien e tyre të afërt, po asnjëherë nuk e kanë konfirmuar nëse janë në një raport intim.

Teksa ishte duke lexuar disa prej titujve të portaleve, Isli u ndesh mëngjesin e sotëm, dhe me lajmin për lidhjen e mundshme  mes tij dhe Orit.

“Ori Nebiaj në lidhje me kolegun e saj, kush të jetë vallë? Qenka shpatullgjerë, i gjatë dhe sypetrit…ëmmm”, komentoi Isli në studio, duke na shtuar edhe më shumë konfuzionin.

Na mbetet të presim dhe të shohim nëse do të ketë një konfirmim të mëtejshëm nga ana e çiftit.

(E.K/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *