Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Lëvizja e re e studentëve, ja ftesa që kanë për pedagogët dhe shefat e departamenteve

Studentët e Fakultetit të Ekonomisë në Universitetin e Tiranës ju kanë bërë thirrje pedagogëve dhe shefave të departemenrtevek, që të mos vënë munges për aq kohë sa ata vijojnë protestën e tyre për plotësimin e kërkesave që i kanë adresuar qeverisë.

Ata e ftojnë stafin drejtues dhe atë pedagogjik të fakultetit, që t’ju bashkohen studentëve në kauzën e tyre dhe i ftojnë që sot në orën 16:00 të marrin pjesë në takimin e organiozuar në Godinën “Liria” I cile sipas tyre do të jetë një hapur për të diskutuar rreth problematikave që kanë studentët.

Ata shprehen se shumica e studentëve janë pro bojkotit të mësimit dhe për këtë nuk kanë pse penalizohen me mungesa.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *