AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Lëpiu kapakun e tualetit, i riu del pozitiv me koronavirus

Një djalë i ri, video e të cilit u bë viral në rrjet, është infektuar me koronavirus. Larz, 21 vjeç nga Klanifornia mori kritika të shumta për videon ku shfaqej duke lëpirë kapakun e tualetit, për të sfiduar koronavirusin.

Pak ditë pas videos, i riu ka rezultuar pozitiv me koronavirus dhe ka publikuar në faqjen e tij në Instagram një video ku shfaqet në spital.

“Dola pozitiv me koronavirus”, shkruan Larz. 

Në video ai shprehet se simptomat e para i ka shfaqur pak ditë pasi bëri sfidën e rrezikshme.

 

 

View this post on Instagram

 

I got diagnosed with Coronavirus 😥

A post shared by LARZ (@larz) on

A ju duket i drejtë vendimi i qeverisë Rama për të kufizuar dhe lëvizjen e këmbësorëve si masë për të parandaluar përhapjen e COVID 19?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *