Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Lëkundje tërmeti në vend, epiqendra zhvendoset në Durrës, thellësia shumë e vogël

Një lëkundje tërmeti është regjistruar mbrëmjen e djeshme në vendin tonë, e cila është ndjerë kryesisht në jug të vendit.

Paraprakisht bëhet me dije se tërmeti ka pasur një magnitudë prej 3.4, ndërsa epiqendra ndryshe nga herët e tjera të muajve të fundit, është regjistruar në detin Adriatik rreth 7 km larg Vlorës.

Tërmeti ka pasur një thellësi të vogël prej vetëm 2 km, dhe kjo ka bërë që shumë prej qytetarëve ta kenë ndjerë atë, dhe ta kenë raportuar edhe në rrjetet sociale. Nuk raportohen dëme materiale nga lëkundja e ndodhur.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *