Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Lëkundje të fuqishme tërmeti në Korçë, zgjasin disa sekonda

Lëkundje të fuqishme tërmeti janë ndjerë mëngjesin e sotëm në Korçë.

Mësohet se lëkundjet kanë qenë të forta me magnitutë 5.2 dhe është pasuar nga lëvizje të tjera.

Lëkundjet kanë zgjatur disa sekonda dhe kanë shkaktuar panik tek banorët të cilët kanë dalë në rrugë të shqetësuar.

Lëkundjet u dëgjuan edhe në disa qytete të tjera si Tiranë, Elbasan, Gjirokastër. Gjithashtu lëkundjet u dëgjuan dhe në Greqi dhe Maqedoninë e Veriut.

 

 

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *