AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Lëkundet studio televizive, si e përjetuan tërmetin të ftuarit live në emision

Një tërmet me magnitudë 6.8 ballë ka tronditur pjesën lindore të Turqisë duke shkaktuar deri tani 6 viktima dhe 225 të plagosur.

Në rrjetet sociale qarkullojnë edhe video, ku shihet sesi lëkundjet ndihen LIVE në televizionet lokale. Prezantuesit “lëkunden” nga tërmeti, i cili zgjat për disa sekonda.

A do i përgjigjeni thirrjes së Presidentit Meta për të dalë në shesh në 2 mars në mbrojtje të demokracisë dhe Kushtetutës së vendit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *