Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Leku letër: Ledri tregon makinën super luksoze dhe të gjithë ngelëm gojë hapur

Ledri Vula është një ndër këngëtarët ë të suksesshëm shqiptar i cili ndër vite ka sjell një sërë hitesh për publikun. Ai është mjaft i komentuar për jetën luksoze dhe lidhjet e tij të dashurisë.

Shumë i ndjekur dhe aktiv në rrjetet sociale, postimet e Ledrit marrin përherë vëmendjen dhe komentohen gjatë nga fansat. Së fundmi, ai ka publikuar një foto ku shihet brenda një Ferrari super luksoz.

Siç shihet Ferrarri është i kuq dhe i zi dhe me shumë mundësi do jetë blerja më e fundit e reperit të njohur. Kujtojmë që kjo verë ka qenë shumë e suksesshme për Ledrin i cili ka pasur shumë koncerte dhe ka publikuar një sërë këngësh që janë kthyer në hite.

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *