Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Leku letër: Afërdita Dreshaj blen makinën e re super luksoze

Këngëtarja shqiptare, Afërdita Dreshaj është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht fotografi të ndryshme nga përditshmëria, duke treguar jetën e saj mes luksit.

Afërdita ka blerë së fundmi një makinë të re, të markës “Porsche”. Ajo ka publikuar në rrjete sociale foto si nga jashtë, ashtu dhe brenda makinës.

“Zemra ime e re është këtu”, ka shkruar këngëtarja krahas fotos.

Prej më shumë se dy vitesh tashmë modelja shqiptare është shpërngulur dhe jeton në SHBA, ku po shijon dhe jetën e re së bashku me bashkëshortin e saj , Jakub Kindl.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *