Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Lek Plepi propozon Linda Morinën ‘live’

Linda Morina, këngëtarja dhe vallëtarja tashmë e famshme nëpër rrjetet sociale me këngët e saja të publikuara në të cilat me çifteli u këndon fytyrave të njohura publike si dhe i bën ‘dis’ reperave, ka qenë e ftuar në emisionin e Arian Çanit, ‘Zonë e lirë’. Së bashku me të ka qenë edhe Lek Plepi, të cilët të dy, do të sjellin duetin e parë së bashku “Dy përbindshat”.

Lek Plepi nuk ka ngrurar t’a propozojë Lindën ‘live’ në emisoni, duke i thënë se martohet menjëher me të, nëse ajo pranon.

Nga ana tjetër edhe këngëtarja nuk ka nguruar me përgjigjen dhe i ka thënë “Po’’, nëse dhe publiku do të pranonte. (E.V/Faxweb.al)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *