Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Informacion i sigurt nga policia”, deputeti: Sot uragani popullor nuk ndalet

Deputeti Lefter Maliqi ka bërë me dije se në protestën e sotme janë angazhuar mbi 4000 mijë efektivë të policisë në gadishmëri.

Maliqi pohon nga burime të tij policore se një numër i tillë është përcaktuar për mbarëvajtjen e tubimit ndërsa shton se asgjë nuk e ndalon uraganin popullor si dhe ka një paralajmërim për Ramën dhe Lleshajn.

“Skandal,turp! Shtet policor! Mbi 4000 forca policore ne gadishmeri per protesten qytetare.Diktatura ska brinje,kjo tregon qe qindra do jene me veshje policore me maska pa nr identifikimi te rekrutuar nga bándit te Rilindjes.

Z.Lleshi nuk e ndal dot me police te rekrutuar dhe shtet policor Uraganin popullor.Ai sndalet me ,eshte ne mbrojtje te kultures,lirise dhe demokracise,ti dhe Padroni juaj i Surrelit do pergjigjeni para ligjit te drejtesise se Popullit.informacion i sigurt nga radhet e policeve te ndershem.Poshte Diktatura,rrofte Demokracia”, shkruan Maliqi.


(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.