Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


PolitikëTe FunditTe Gjitha

Lefter Koka mbledh stafin për herë të fundit, lë postin e ministrit (FOTOT)

Ministri i Mjedisit Lefter Koka, ka mbledhur për herë të fundit stafin me të cilin ka punuar për katër vite me radhë, pasi sot lë përfundimisht detyrën.

Grupi i punonjësve të ministrisë, e ka surprizuar Kokën me organizimin, madje  i kanë bërë atij edhe një dhuratë, që është një stoli e folkut shqiptar.

Zëdhënësja e ministrisë ana Kekezi, ka publikuar fotot e mëposhtme nga mbledhja e fundit sëbashku me ministrin Koka.

“Me Ministrin me vizionar te qeverise Rama 1, ate qe i dha forme dhe shpirt punes se nje Ministrie, gati inekzistente ne 4 vite me pare, duke treguar se nje drejtues proaktiv, me ritme te shpejta pune, qe shmang burokracite dhe ruan besimin tek njerezit, ia del mbane te kryeje reforma dhe te çoje perpara nje mision madhor siç eshte Mjedisi.”, shkruan Kekezi

Më tej ajo shprehet se Koka po lë pas një punë revolucionare që është bërë në mjedis, duke lënë gjithashtu edhe gjurmët e tij. (D.D/Shuplaka)

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”2765″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″] 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *