Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Ledri zbulon si e thërret me përkëdheli Sarën dhe na shkriu zemrën

Reperi i njohur Ledri Vula është prej vitesh në një lidhje me bukuroshen Sara Hoxha. Megjithatë ai vendosi ta deklaronte publikisht vetëm në Prill të këtij viti.

Dyshja nuk fshihen më dhe si rrjedhojë nuk i kursejnë fotot dhe dedikimet e ëmbla në rrjete sociale. Sara ka publikuar së fundmi një foto të saj dhe në sy ka rënë komenti i Ledrit. “O sheqer”, i shkruan ai.

Më pas ka qenë Ledri ai që ka postuar një foto në Instagram, duke e shoqëruar me mbishkrimin “Me pamje nga…”. Partnerja e tij bukuroshe i ka komentuar menjëherë “….sheqeri”, pra atë. Kujtojmë se Sara është në pritje të ëmbël dhe dyshja do të bëhen prindër për herë të parë.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *