Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Ledion Liço i bën Lori Hoxhës dhuratën më interesante që keni parë, ja sa ka kushtuar

Dihet tashmë që Lori Hoxha dhe Ledion Liço kanë një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëri-tjetrin. Ledioni nuk është vetëm kunati i Lorit, por edhe miku i saj.

Së fundmi Ledioni i ka bërë një dhuratë Lorit, një çantë të kuqe nga Jacquemus. E veçanta e kësaj çante është përmasa minimaliste që ka e për këtë arsye Lori e ka shoqëruar postimin e saj me një përshkrim interesant.

“Ledion Liço më dhuroi këtë çantë që të mund të fus të gjithë ato që më ‘interesojnë’, shkruan Lori.

Kjo çantë nga Jacquemus kushton 258 dollar.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *