FlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

LDyshohet si i përfshirë në masakrën e Lushnjes, vetëdorëzohet në polici Julian Sula

Julian Sula, i cili dyshohet si i përfshirë në masakrën e Lushnjes  ku mbetën të vrarë dy persona dhe u plagosën dy të tjerë, është vetëdorëzuar në polici.

Burime për “Fax News” thonë se Julian Sula po merret në pyetje në Policinë e Lushnjes.

Sula i njohur edhe me nofkën “Juli i Pashakos” ishte një nga të dyshuarit si i përfshirë në atentat së bashku me të shpallurit në kërkim Laert Haxhiu dhe Orgest Bilbili.

Sula po sqaron në polici itinerarin e dy ditëve të fundit. Ai nuk ishte gjetur në banesë ditën e parë nga policia.

(B.H/Shuplaka)

Fjalët Kyce

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *