Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Largohet nga detyra drejtori i Doganës Tiranë, kush është personi që do ta zëvendësojë

Kryetari i Degës Doganore Tiranë, Juljan Mehaj nuk do të mbajë më këtë post. Me një urdhër të ditës së sotme, bëhet me dije se vendin e Mehaj do ta zërë Petrit Koçiaj.

Sipas urdhrit të firmosur nga Drejtori i Përgjithshëm i Doganave Gent Gazheli, Juljan Mehaj do të transferohet me detyrë drejtor te Drejtoria e Kontrolleve të Akcizës dhe pas Zhdoganimit, pranë Drejtorisë së Përgjithshme të Doganave.

Bëhet me dije se arsyeja e lëvizjes është mosrealizimi i planit të të ardhurave për muajin shkurt, i cili ka reziltuar në 95%.

(R>G/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.