Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Të shtëna me armë zjarri në Elbasan, detajet e para

Të shtëna me armë dyshohet të jenë regjistruar në Elbasan. Mësohet se të shtënat janë dëgjuar në lagjen Brigada 17 Sulmuese.

Burime për ‘Faxweb’ bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë, ndërsa ende nuk dihet nëse ka të lënduar apo jo.

Ndërkohë në vendin e ngjarjes ndodhet policia dhe grupi hetimor të cilët po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

(r.G/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

  • Koalicioni i udhëhequr nga PD (54%, 13,586 Votes)
  • PS (28%, 7,049 Votes)
  • Nuk do të votoj (9%, 2,212 Votes)
  • LSI (5%, 1,222 Votes)
  • Të tjera (4%, 1,012 Votes)

Total Voters: 25,081

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.