Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Të shtëna me armë zjarri në Durrës, dyshohet për të plagosur

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mbrëmjen e kësaj të hëne në qytetin e Durrësit. Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në zonën e stacionit të trenit, në lagjen nr4.,  ndërsa dyshohet se ka të plagosur.

Në vendin e ngjarjes ka zbarkuar policia dhe grupi hetimor të cilët po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

(R.g/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.