Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Video/ Të shtëna me armë në Durrës, vdes në spital një 32-vjeçar (EMRI)

Një 32-vjeçar u vra pasditen e sotme në qytetin e Durrësit.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:20 në lagjen nr.16 të qytetit, ku pas një konflikti që mesa duket e ka gjenezën më herët, iu krye atentat 32-vjeçarit Jetmir Bregu.

Gazetarja e “FaxNews” Klodia Gjuzi bën me dije se viktima Jetmir Bregu, me precedentë të mëparshëm penal, përdorte emrin Ilir Kuçi.

Një makinë e ka ndjekur nga pas për ta goditur me një breshëri prej 32 plumbash pasi zbriti nga makina e tij, duke i lënë plagë të rënda në gjoks, kokë dhe këmbë.

Ai u dërgua me urgjencë në spital ku vetëm pas pak minutash ndërroi edhe jetë.

Në ambientet e Policisë janë shoqëruar 6 shtetas të cilët ndodheshin në vendin e ngjarjes, ndërkohë që janë ngritur disa pika kontrolli dhe po bëhet krehja e zonës

 

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.