Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Vetëplagoset me armë zjarri një person në Tiranë, dërgohet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore

Një person është vetëplagosur me armë zjarri në Tiranë. Bëhet me dije se shtetasi i vetëplagosur i përket moshës 50-vjeç dhe është dërguar me urgjencë në spital.

Ndërkohë gjendja e tij shëndetësore paraqitet e rënduar. Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes, ndërkohë që grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë.

Njoftimi:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 07.04.2021, rreth orës 21:35, në rrugën “Josif Pashko”, është vetëplagosur dyshohet me armë zjarri  një shtetas ende i paidentifikuar, rreth 50 vjeç, i cili ndodhet në spital, në gjendje të rëndë shëndetsore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

(R.G/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.