Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Dështuan në zgjedhje, Rama i emëron në poste të rëndësishme Bora Muzhaqin dhe Dallëndyshe Bicin

Emërime të reja kanë ndodhur në qeverinë e Shqipërisë. Burimet bëjnë me dije se Borz Muzhaqi e cila gjatë fushatës së PS-së mbajti postin e zëdhënëses së fushatës dhe kandidoi për deputete në qarkun e Tiranës, është emëruar zëvendësministre e Arsimit, Sportit dhe Rinisë duke zëvendësuar Aspasjana Kongon.

Ndërkohë Dallëndyshe Bici është caktuar zëvendësministre e Mbrojtjes.  Më herët Bici ka drejtuar prej 5 vitesh Inspektoriatin Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit, ndërsa kujtojmë se Bici ishte kandidate për deputete në qarkun e Tiranës.

(r.g/faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.