Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Mourinho rikthehet në Itali, merr drejtimin e ekipit legjendë të Seria A

Trajneri portugez Jose Mourinho pritet të rikthehet në Serie A pas 11 vjetësh, ku do të marrë drejtimin e Romës për sezonin e ardhshëm: 2021-22.

Këtë e ka njoftuar klubi verdhekuq përmes faqes zyrtare. Trajneri lusitan pason bashkatdhetarin e tij Paulo Fonseca:

“AS Roma ka kënaqësinë të njoftojë se José Mourinho do të jetë menaxheri i ri teknik i skuadrës së parë duke filluar nga sezoni 2021-22!”

Kështu, Special One heq dorë nga rroga e Tottenham dhe ka gjetur një zgjidhje. Gjatë Europianit do të jetë opinionist dhe editorialist.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.