Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Lajm i hidhur për këngëtaren shqiptare, ndahet nga jeta babai i saj

Ky nëntor do t’i sjellë përgjithnjë kujtime të hidhura, këngëtares shumë të dashur Big Mama.

Këngëtarja ka humbur babain dhe lajmin e ka bërë të ditur përmes rrjeteve sociale Facebook dhe Instagram.

Babai i saj Adi Kasumi humbi betejën me sëmundjen e rëndë dhe ndërroi jetë këtë mëngjes.

“Sot në mëngjes pas një sëmundje ka ndërruar jetë më i dashuri ynë babai Adi Kasami, njoftojmë familjarët miqtë të tjerë se varrimi i të ndjerit bëhet nesër datë 10.11.2019 në namazin e drekës, funerali niset nga shtëpia e të ndjerit në Tetovë.” – shkroi ajo në postimin e saj në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Good morning 🌞 📸 @armendifazliu.photography 💄 @armendramadani 👗 @pupimilena & @fashiongroupmacedonia

A post shared by BigMama (@bigitos) on

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *