Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

LAJM I FUNDIT/ Zjarr masiv në Orikum, rrezikohen 3 banesa (VIDEO)

Një zjarr masiv ka rënë mbrëmjen e sotme në lagjen “Portative” Orikum, të Vlorës.

Nga zjarri janë përfshirë kallama, dhe gjithashtu rrezikohen 3 banesa. Në njërën prej banesave është neutralizuar zjarri, ndërsa zjarrfiksja po punon për të siguruar fikjen e zjarrit në dy banesat e tjera.

Nuk dihen ende shkaqet e rënies së zjarrit.

Gjatë ditë së sotme, dy vatra të reja zjarri kanë rënë në qytetin e Vlorë.

(K.H/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *