Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

LAJM I FUNDIT/ Tiranë, motoçikleta përplas çiklistin 80 vjeçar

Një motoçikletë me drejtues ende të paidentifikuar ka përplasur një çiklist 80 vjeç.

Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 10:40 në rrugën e “Dibrës” në Tiranë. 80 vjeçari me iniciale P. M, është dërguar menjëher në spital, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi zyrtar:

Rreth orës 10:40 në rrugën e “Dibrës” një motoçikletë me drejtues ende të paidentifikuar ka përplasur çiklistin P. M.,80 vjeç.

Si pasojë e përplasjes çiklisti P. M është dërguar në spital për ndihmë mjeksore, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po vijon hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, dhe identifikimin e autorit.

Fjalët Kyce

Po firmoset një peticion për ringritjen e Teatrit Kombëtare ashtu siç ishte më parë. Ju si mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *