AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Shtyhet seanca për Toyota Yaris, ja çfarë u bë shkak

Shtyhet seanca paraprake për dosjen Toyota Yaris, për shkak se nuk kanë marrë dijeni dy kushërinjt Alfred dhe Elvis Vladi të shpallur në kërkim. Avokatët thanë në seancë se ata nuk gjenden në vendin tonë por janë jashtë Shqipërisë.

Të arrestuar për këte çështje janë babë e bir Edi Lika dhe Klevi Cani, Alban Mollaymeri të akuzuar për pastrim parash në kuadër të grupit të strukturuar kriminal dhe Agim Çeka i akuzuar vetëm për armbajte paleje.

Fjalët Kyce

Një person u rrëmbye në Kamzë në mesditë, në sytë e shumë dëshmitarëve. Sot, pas 11 ditësh policia raporton se ai ka vdekur ditën e pengmarrjes, por nuk po i gjejnë trupin. Çfarë mendoni?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *