Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Shqiptarët e dënuar në burgjet greke mbledhin ndihma për familjet në nevojë

I madh e i vogël është ngritur në këmbë për t’u ardhur në ndihmë familjeve të prekura nga tërmeti i 26 nëntorit i cili la dëme të tmerrshme në jetë njerëzish dhe materiale.

Ndërkohë për të dhënë një dorë në këtë gjendje të jashtëzakonshme janë afruar dhe të burgosurit shqiptarë në burgje greke të cilët po organizohen për të mbledhur sa të munden ndihma për qindra njerëzit të cilët patën fatin e keq të humbisnin të dashurit e tyre dhe banesat.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *