Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Shkoi të rregullonte depozitën në tarracën e pallatit, bie nga lartësia gruaja në Tiranë

Një grua e moshës 54-vjeçare e identifikuar si Martine Xheka, ka rënë nga lartësia e një pallati në rrugën ‘Sinan Tafaj’ në kryeqytet. Nga informacionet paraprake mësohet se Xheka është rrëzuar aksidentalisht teksa ishte ngjitur për të rregulluar depozitën në tarracën e pallatit ku banonte.

Gruaja po transportohet në gjendje të rëndë shëndetësore në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Grupi hetimor dhe policia  ndodhen në vendngjarje dhe po vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i plotë i policisë: Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 17.01.2021, rreth orës 19:50, në rrugën “Sinan Tafaj”, aksidentalisht ka rënë nga lartësia shtetasja M. Xh, 54 vjeçe, e cila po dërgohet në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.