Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Preket me Covid 19 punonjësi i OSHEE-së, mister nga e mori virusin

Dy raste të reja Covid-19 janë zbuluar në 24 orët e fundit në qytetin e Korçës. Burime bëjnë me dije se kanë dalë pozitive një 52-vjeçare nga qyteti i Korçës dhe një punonjës i OSSHE, ndërsa nuk dihet ende nëse është bërë mbyllja e këtij institucioni.

Ky i fundit ka qënë asiptomatik, ndërkohë që nuk dihet ende vatra e infektimit.

Ndërkohë janë marrë tamponat e familjarëve dhe pritet përgjigje e testimeve të tyre. Në të gjithë vendin në 24 orët e fundit janë zbuluar 82 raste të reja me Covid 19, ndërkohë që 3 qytetarë kanë humbur jetën në spitalin Infektiv.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close