Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Plas sherri mes të rinjve në Durrës, plagoset një person. Dërgohet me urgjencë drejt spitalit

Një 19-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë paraditen e sotme në Durrës, pas një konflikti që ka ndodhur mes tij dhe një të riu tjetër.

Mësohet se shtetasi 19-vjeçar me incialet E.H është dërguar në spitalin e Durrësit ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë që Policia ka shoqëruar autorin e dyshuar për ngjarjen.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 27.01.2021, rreth orës 10:00, në lagjen nr. 7, Durrës, dyshohet se pas një konflikti të çastit është goditur me mjet prerës (thikë), shtetasi E. H., 19 vjeç, i cili është dërguar në spital, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Autori i ngjarjes dyshohet se është shtetasi S. K., të cilin shërbimet e Policisë e kapën në banesën e tij dhe po e shoqërojnë në ambientet e Policisë, për veprime të mëtejshme. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

(E.K/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *