Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Ultrasit e Tiranës dhe Partizanit të papërmbajtshëm, i vendosin flakën një makine dhe sulmojnë xhamat e bizneseve

Derbi i kryeqyteti që po luhet në “Elbasan Arena” duket se ka nisur keq nga tifozëritë e të dyja ekipeve.

Mësohet se një automjeti i është vënë flaka, si dhe një dyqani i janë thyer xhamat nga ana e tifozëve që kanë mbërritur në qytetin e Elbasanit.

Ultrasit e dy ekipeve rivale të kryeqytetit janë zhvendosur në Elbasan për të ndjekur ekipet e tyre të zemrës, por që kanë shkaktuar trazira në qytet, duke sulmuar në mënyrë të pakuptimtë biznese dhe duke djegur një makinë.

Pas rritjes së rasteve të reja dhe vdekjeve nga COVID 19 a mendoni se qeveria dhe Komiteti Teknik duhet të ashpërsojnë masat antiCovid?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *