Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Plágosje me thíkë në Tepelenë/ 25-vjeçari dërgohet me urgjencë në spitalin e Gjirokastrës

Një 25-vjeçar është plágosur me thíkë në fshatin Hormovë në Tepelenë. Ka qenë një zënke verbale mes dy të rinjve në këtë fshat fillimisht ku më pas ka precipituar me përdorimin e thíkës.

25-vjecari me inicialet A.S. është plágosur réndë, pasi u qëllua dy herë me thíkë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:00, ndërsa më pas u dërgua me urgjencë në spitalin e Gjirokastrës.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *