Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

LAJM I FUNDIT/ Plágoset me kosë një person në Malësi të Madhe, shkak bëhet kònflikti bánal. (Detajet)

Një plágosje ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Bajzë të Bashkisë Malësi e Madhe.Ngjarja ndodhi pas një kònflikti bánal dhe plágosja është bërë me kòsë (mjet prerës që përdoret për të kositur barin).

I plágosuri është dërguar ne spítal. Burime për Faxweb.al bëjnë me dije se shkak i plágosjes një konflikt i çastit.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *