Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Pezullohet lundrimi i tragetit Vlorë-Brindisi, ndalohen të lëvizin dhe anijet e peshkarexhat

Moti i keq dhe dallgët mbi 7 ballë në det ka detyruar autoritetet të pezullojnë lëvizjet e tragetit Vlorë-Brindizi, ndërsa u është ndaluar lëvizja dhe aniejeve dhe peshkarexhave të tjera.

IGJEUM paralajmëroi dje se 5 ditët e ardhshme pritet që moti të përkeqësohet ndaj ka vënë në dijeni të gjithë banorët kryesisht të zonave bregdetare të kenë kujdes dhe të mos lëvizin për shkak dhe të përmbytjeve që pritet të përfshijnë vendin.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *