AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Përplaset makina e blinduar me targa ruse në Tiranë, “zhduket” shoferi

Një makinë blind me targa ruse është aksidentuar mbrëmjen e sotme  tek ish-sheshi “Shqiponja”  në Tiranë.

Shkaqet e aksidentit janë ende të paqarta, ndërsa sipas raportimeve makina është gjetur e përmbysur në sheshin “Shqiponja” rreth orës 22:00.

Ndërsa në makinë nuk ka patur njeri. Dyshohet se personi mund të jetë në kërkim nga policia, por ekziston edhe mundësia që mjeti të ketë qenë i vjedhur.

Mësohet se forca të policisë kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po kryejnë hetime për zbardhjen e saj. Mjetit të blinduar me targa ruse po i kontrollohet dokumentacioni dhe numri i shasisë, për të zbuluar më tepër rreth vendit të origjinës.

Palët politike u ulën në tavolinë për Reformën Zgjedhore, mendoni se është arritur një marrëveshje mes liderëve kryesorë dhe për çështje të tjera?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *